Skip to content

Bands & Projects

Oto Váhovský one-man-band

Ako sólo umelec vystupujem zhruba 10 rokov. Za ten čas som stihol vycibriť techniku tzv. “one-shot loopingu” – čo v preklade znamená, že naživo nahrávam a následne prehrávam hudobné slučky – gitary, basy, sólo-gitary, či spevy, vokály atď. Výsledkom tohto úsilia je často pocit diváka, že hrá viac-členná kapela. Pravidelne vystupujem po celom Slovensku, občasne aj v zahraničí. Ročne absolvujem priemerne 100-150 vystúpení – na klubovej, eventovej, či festivalovej scéne. Môj repertoár tvorí takmer 600 skladieb rôznych žánrov a pravidelne ho dopĺňam. 

Verzia ONEMANBAND je určená pre malé večierky, recepcie, oslavy, podmazovú hudbu, konferencie, kaviarne, letné terasy, ale aj väčšie akcie – motorkárske zrazy, festivaly, reštaurácie, či otváračky a podobne.

Každú ponuku poctivo pripravujem namieru – preto ma neváhajte kedykoľvek osloviť 🙂 

Noisewood DUO / TRIO / BAND

NOISEWOOD DUO

Oto Váhovský (gitara a spev) a Andrej Jeriga (basa a spev)

Zameriavame sa na firemné eventy najrôznejšieho druhu od recepcii, svadieb a menších eventov až po veľké podujatia. Hráme najmä covery najznámejších svetových velikánov ako Queen, Rolling Stones, Metallica, či pokojnejšie veci ako napríklad Johnyho Casha a podobne. Medzi naše stálice patrí aj slovenská a česká scéna ako Richard Muller, IMT Smile a mnoho mnoho ďalších. Od roku 2015 obaja vystupujeme aj pod značkou “Taktici.” Sme taktiež dlhodobo štandardnou súčasťou klubovej scény po celom Slovensku a máme za sebou vyše 200 vystúpení ročne na rôznych akciách rôzneho charakteru.

Vo verzii s akustickou gitarou, alebo elektrickou gitarou (podľa veľkosti priestoru a typu akcie)

NOISEWOOD TRIO

Oto Váhovský (gitara a spev), Andrej Jeriga (basa a spev) a Tomáš Harman (bicie)

Hudobná skupina Noisewood Trio – hlasnejšia verzia skupiny Noisewood – aj s bicími. Vhodná na najrôznejšie eventy, open-air koncerty, mestské slávnosti, firemné eventy, recepcie, predkapela na festivaloch, športové haly, štadióny… Skupina sa tiež občas vyskytuje vo verzii s cajonom (tá malá bednička, do ktorej sa búcha:) ). Hrali sme pre viacerých významných klientov – viac v časti referencie. Samozrejmosťou je vlastné ozvučenie a osvetlenie (v prípade malých a stredne veľkých eventov).

NOISEWOOD BAND

(už čoskoro !)

Oto Váhovský (gitara a spev), Andrej Jeriga (basa a spev), Tomáš Harman (bicie) + možnosť rozšírenia kapely o ďalšiu gitaru, prípadne kláves 🙂