Skip to content

Oto Váhovský one-man-band

Ako sólo umelec vystupujem zhruba 15 rokov. Za ten čas som stihol vycibriť techniku tzv. “one-shot loopingu” – čo v preklade znamená, že naživo nahrávam a následne prehrávam hudobné slučky – gitary, basy, sólo-gitary, či spevy, vokály atď. Výsledkom tohto úsilia je často pocit diváka, že hrá viac-členná kapela. Pravidelne vystupujem po celom Slovensku, občasne aj v zahraničí. Ročne absolvujem priemerne 100-150 vystúpení – na klubovej, eventovej, či festivalovej scéne. Môj repertoár tvorí takmer 600 skladieb rôznych žánrov a pravidelne ho dopĺňam. Malé, skladné, no plné živé hudobné vystúpenie hoci aj v obývačke.

Verzia ONEMANBAND je určená pre rôzne večierky, recepcie, oslavy, podmazovú hudbu, konferencie, kaviarne, hotely, kempingy, letné terasy, ale aj väčšie akcie – motorkárske zrazy, festivaly, reštaurácie, či otváračky a podobne.

Každú ponuku poctivo pripravujem namieru – preto ma neváhajte kedykoľvek osloviť !  

NOISEWOOD DUO

Oto Váhovský (gitara a spev) a Andrej Jeriga (basa a spev)

Zostava vhodná na firemné eventy najrôznejšieho druhu od recepcii, svadieb a menších eventov až po veľké podujatia. Hráme najmä tie najlepšie covery najznámejších svetových velikánov ako Queen, Rolling Stones, Oasis, Elán, IMT Smile,  Metallica, či pokojnejšie veci ako napríklad Johnyho Casha a podobne.  Od roku 2015 obaja vystupujeme aj pod značkou “Taktici.” Sme taktiež dlhodobo štandardnou súčasťou klubovej scény po celom Slovensku a máme za sebou niekoľko desiatok vystúpení ročne na rôznych akciách. Sme plne samostatní a sami sa aj nazvučíme a nasvietime.

Vo verzii s akustickou gitarou, alebo elektrickou gitarou (podľa veľkosti priestoru a typu akcie)

 

NOISEWOOD TRIO

Oto Váhovský (gitara a spev), Andrej Jeriga (basa a spev) a Tomáš Harman (bicie)

 

Hudobná skupina Noisewood Trio – hlasnejšia verzia skupiny Noisewood – aj s bicími. Vhodná na najrôznejšie eventy, open-air koncerty, mestské slávnosti, firemné eventy, recepcie, predkapela na festivaloch, športové haly, štadióny. Hrali sme pre viacerých významných klientov – viac v časti referencie a časti video. Samozrejmosťou je vlastné ozvučenie a osvetlenie (v prípade malých a stredne veľkých eventov).

 

WHATEVER

Oto Váhovský (gitara a spev) a Slavo Repaský (elektrické violoncello)

Občasná zostava, ktorá na slovenskom eventovom trhu pôsobí nepretržite takmer 15 rokov. Excelentný inštrumentalista – violoncellista Slavo Repaský a jedinečné prevedenia klenotov klasickej hudby (Piráti z Karibiku, Vanessa Mae a mnoho ďalších). Aj vo verzii s bicími, na väčšie akcie. 

 

 

TIKTACI

Oto Váhovský (gitara a spev), Andrej Jeriga (basa), Vlado Čulík (gitara), Elo Vojta (bicie) a Martin Hanzel (kláves)

Kapela hrajúca najväčšie hity Taktikov z čias dávno minulých (10 deko tresky, Dáša, Diéta, Blázni) až po súčasnosť. Dostupná len na vyžiadanie. Viac informácií na www.tiktaci.sk